قرارگاه پدافند پرتویی
استان ها »
استان بوشهر
»
برق تولیدی نیروگاه اتمی بوشهر از فردا به شبکه سراسری متصل می‌شود

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نیروگاه اتمی بوشهر‌ گفت: پس از انجام برخی تعمیرات نیمه‌اساسی و جابه‌جایی سوخت، فردا مجدداً نیروگاه اتمی بوشهر وارد مدار تولید و برق آن به شبکه متصل می‌شود.

۱۰ کارگروه تخصصی برای برگزاری رزمایش پرتوی بوشهر تشکیل شد

جانشین قرارگاه پرتوی استان بوشهر با اشاره به برگزاری این رزمایش در ۱۲ اردیبهشت گفت: برای برگزاری رزمایش پرتوی ۱۰ کارگروه تخصصی در استان بوشهر تشکیل شده است.

نیروگاه اتمی بوشهر از ایمن‌ترین نیروگاه‌های هسته‌ای در جهان است

 استاندار بوشهر با تاکید بر تقویت زیرساخت‌های پدافند غیرعامل در عرصه نیروگاه اتمی گفت: نیروگاه اتمی بوشهر از ایمن‌ترین نیروگاه‌های هسته‌ای در جهان است.

لزوم تقویت زیرساخت پدافند غیرعامل در استان بوشهر
رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: اهمیت تقویت زیرساخت پدافند غیرعامل در استان بوشهر با توجه به وجود تاسیسات نفتی، گازی، نیروگاه اتمی و دیگر صنایع مهم، دو چندان است.
 
بوشهر میزبان رزمایش سالانه استان‌های هسته‌ای می‌شود

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور اظهار کرد: در راستای ارتقای آمادگی استان‌های هسته‌ای، هر سال رزمایش پدافند غیرعامل در مرکز این استان‌ها برگزار که امسال رزمایش "پرتوی" در بوشهر برگزار می‌شود.

رزمایش پرتوی استان بوشهر برگزار می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: رزمایش پرتوی استان بوشهر برگزار می‌شود.

برای اولین بار در کشور، تخلیه اضطراری حدود هزار نفر از ساکنین روستاهای همجوار نیروگاه از طریق زمین و دریا

مدیر کل پدافند غیرعامل استان بوشهر در مصاحبه با خبرنگار قرارگاه پدافند پرتوی مطرح کرد: در رزمایش پرتوی بوشهر، برای اولین بار در کشور تخلیه اضطراری حدود هزار نفر از ساکنین روستاهای همجوار نیروگاه از طریق زمین و دریا را خواهیم داشت.

ارتقا آموزش عمومی، مهم ترین وظیفه روابط عمومی در رزمایش پرتوی است

معاون توسعه فرهنگی و اطلاع رسانی سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: با توجه به اهمیت اطلاع رسانی، تلاش می شود برای اطلاع رسانی در زمینه رزمایش پرتوی به هدف مشترکی برسیم و مهمترین وظیفه روابط عمومی ها در این بخش ارتقای آموزش عمومی است.

استاندار بوشهر: یکی از اهداف مهم پدافند غیرعامل صیانت از سرمایه های انسانی است

به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر عبدالکریم گراوند با اشاره به رزمایش پرتوی به میزبانی بوشهر بیان کرد: یکی از اهداف مهم پدافند غیرعامل صیانت از سرمایه های انسانی است و در این مسیر همه عوامل مرتبط باید همکاری لازم را داشته باشند.

بوشهر به دلیل برخورداری از نیروگاه اتمی از جمله استانهای هسته ای و مهم کشور است.

به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، مجید خورشیدی :بوشهر به دلیل برخورداری از نیروگاه اتمی از جمله استانهای هسته ای و مهم کشور است.

پنل کاربری