قرارگاه پدافند پرتویی
استان ها »
استان بوشهر
»
رزمایش پرتوی استان بوشهر برگزار می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: رزمایش پرتوی استان بوشهر برگزار می‌شود.

برای اولین بار در کشور، تخلیه اضطراری حدود هزار نفر از ساکنین روستاهای همجوار نیروگاه از طریق زمین و دریا

مدیر کل پدافند غیرعامل استان بوشهر در مصاحبه با خبرنگار قرارگاه پدافند پرتوی مطرح کرد: در رزمایش پرتوی بوشهر، برای اولین بار در کشور تخلیه اضطراری حدود هزار نفر از ساکنین روستاهای همجوار نیروگاه از طریق زمین و دریا را خواهیم داشت.

ارتقا آموزش عمومی، مهم ترین وظیفه روابط عمومی در رزمایش پرتوی است

معاون توسعه فرهنگی و اطلاع رسانی سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: با توجه به اهمیت اطلاع رسانی، تلاش می شود برای اطلاع رسانی در زمینه رزمایش پرتوی به هدف مشترکی برسیم و مهمترین وظیفه روابط عمومی ها در این بخش ارتقای آموزش عمومی است.

استاندار بوشهر: یکی از اهداف مهم پدافند غیرعامل صیانت از سرمایه های انسانی است

به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر عبدالکریم گراوند با اشاره به رزمایش پرتوی به میزبانی بوشهر بیان کرد: یکی از اهداف مهم پدافند غیرعامل صیانت از سرمایه های انسانی است و در این مسیر همه عوامل مرتبط باید همکاری لازم را داشته باشند.

بوشهر به دلیل برخورداری از نیروگاه اتمی از جمله استانهای هسته ای و مهم کشور است.

به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، مجید خورشیدی :بوشهر به دلیل برخورداری از نیروگاه اتمی از جمله استانهای هسته ای و مهم کشور است.

۲۸ میلیارد تومان در طرح گازرسانی بوشهر سرمایه‌گذاری شد

استاندار بوشهر با اشاره به افتتاح طرح‌های گازرسانی در هفته دولت گفت: افزون بر ۲۸ میلیارد تومان در اجرای طرح‌های گازرسانی بوشهر سرمایه‌گذاری شده است.

تصویب طرح تفصیلی محلات چهارگانه جنوبی شهر بوشهر

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر بوشهر گفت: طرح تفصیلی محلات چهارگانه جنوبی این شهر شامل محلات تنگک ها، ریشهر، امامزاده و سرتل در شورای عالی شهرسازی تصویب شد.

برگزاری رزمایش پدافند پرتویی با هدف تمرین مدیریت حوادث نشت هسته‌ای

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت که رزمایش پدافند پرتویی یعنی تمرین مدیریت حوادث نشت هسته‌ای در حوزه‌های مربوطه، در نیمه اول اردیبهشت 93 در اصفهان انجام خواهد گرفت.

برگزاری موفقیت‌آمیز رزمایش پرتوی و کنترل آلودگی فرضی نیروگاه اتمی بوشهر

رزمایش پرتوی و کنترل آلودگی فرضی نیروگاه اتمی بوشهر طی دو روز گذشته در این استان به اجرا درآمد.

رزمایش پرتویی هسته‌ای در جوار نیروگاه اتمی بوشهر

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: با هدف بررسی میزان آمادگی نیروهای امدادی در مقابل حوادث هسته‌ای، فردا رزمایش پرتویی هسته‌ای در شهر بوشهر و نزدیکی نیروگاه اتمی برگزار خواهد شد.

پنل کاربری