قرارگاه پدافند پرتویی
استان ها »
استان اصفهان
»
مدیر عملیات سازمان پدافند غیرعامل کشور مطرح کرد؛ جزئیاتی از برگزاری رزمایش پرتوی سایت هسته‌ای کاشان
رزمایش پرتوی شهرستان کاشان قرار است در سال جاری با هماهنگی سازمان پدافند غیرعامل کشور و همچنین سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران در منطقه کاشان و سایت هسته‌ای شهید احمدی روشن برگزار شود.
گزارش ویژه از جلسه ساماندهی کمیته‌های رزمایش پرتوی استان اصفهان- بهار95
کارگروه‌های 9گانه رزمایش پرتوی کاشان که قرار است خرداد سال آینده در این منطقه برگزار شود، صبح روز یکشنبه94/12/16 با هدف افزایش آمادگی و برنامه‌ریزی برای برگزاری رزمایش گرد یکدیگر جمع شدند.
فرماندار کاشان: تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان کاشان برای برگزاری مانور پرتوی آماده هستند
فرماندار شهرستان کاشان گفت: تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان کاشان برای برگزاری مانور پرتوی آماده هستند و برنامه‌ریزی در این حوزه با جدیت انجام شده است.
آموزش سناریونگاری و طرح‌نویسی در حوزه پدافند غیرعامل
کسب آمادگی‌های لازم برای برگزاری مانورهای مهم و تأثیرگذار در سطح کشور، امروزه به عنوان یکی از اصول اساسی به شمار می‌رود و در این راستا، قرارگاه پدافند پرتوی سازمان پدافند غیرعامل کشور، برنامه‌های مخلتفی را مد نظر قرار داده است.
سومین جلسه کارگروه رزمایش پرتوی کاشان در تهران برگزار شد.
سومین جلسه کارگروه رزمایش پرتوی کاشان با حضور جانشین قرارگاه پرتوی کشور و فرماندار شهرستان کاشان در سازمان پدافند غیر عامل برگزار شد.
جلسه هماهنگی کارگروه‌های 9گانه رزمایش پرتوی کاشان برگزار شد .

کارگاه سناریونویسی، طرح‌نویسی و جلسه هماهنگی کارگروه‌های 9گانه رزمایش پرتوی کاشان با حضور مسئولان دستگاه‌های مختلف شهرستان کاشان در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

محمد صفدریان : مانور پدافند پرتوی با هدف آشناسازی مردم و مسئولان با موضوعات پرتوی و برای مرور آمادگی دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان برگزار می‌شود
محمد صفدریان، دارای تحصیلات جغرافیای شهری و جغرافیای سیاسی، به واسطه سوابق و تجارب امنیتی و انتظامی خود به عنوان مدیرکل پدافند غیرعامل استان اصفهان انتخاب شده است. آشنایی با آسیب‌پذیری زیرساخت‌های استان از مهم‌ترین دلایلی بود که وی به این عنوان انتخاب شد تا برای نهادینه کردن پدافند غیرعامل در سطح استان اقدامات لازم را صورت دهد.
محمد صفدریان، مدیرکل پدافند غیر عامل استان اصفهان در گفت‌وگو با ما به سئوالات مختلفی در حوزه پدافند غیرعامل، پدافند پرتوی و برگزاری مانور پرتوی در اصفهان پاسخ داد. این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید:
جزئیات برگزاری نخستین رزمایش موفق هسته‌ای کشور در اصفهان
رئیس سازمان پدافند غیرعامل با اعلام پایان یافتن نخستین رزمایش هسته‌ای گفت: رزمایش در داخل و خارج از سایت موفقیت‌آمیز بود و توانستیم نارسائی‌های موجود در این زمینه را به‌خوبی طی کنیم.
پنل کاربری