قرارگاه پدافند پرتویی
عملیات تخصصی
»
مهندس ذوالقدر مطرح کرد: برنامه های کوتاه مدت معاونت اطلاعات و عملیات رزمایش محور است.

مهندس محمد ذوالقدر، معاونت اطلاعات و عملیات قرارگاه پدافند پرتوی کشور در گفتگو با خبرنگار قرارگاه پرتوی از اهداف و برنامه های معاونت اطلاعات و عملیات و همچنین نحوه ارتباط این معاونت با سازمانها، تفاوت وظایف پدافند غیر عامل انرژی اتمی و پدافند پرتوی سازمان پدافند غیر عامل، میزان آشنایی جامعه دانشگاهی با پدافند پرتوی و مسائل مربوط به حوزه پرتوی می گوید.

در ادامه، گفتگوی مهندس ذوالقدر با خبرنگار قرارگاه پرتوی را می خوانید:

گزارش ویژه از جلسه ساماندهی کمیته‌های رزمایش پرتوی استان اصفهان- بهار95
کارگروه‌های 9گانه رزمایش پرتوی کاشان که قرار است خرداد سال آینده در این منطقه برگزار شود، صبح روز یکشنبه94/12/16 با هدف افزایش آمادگی و برنامه‌ریزی برای برگزاری رزمایش گرد یکدیگر جمع شدند.
فرماندار کاشان: تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان کاشان برای برگزاری مانور پرتوی آماده هستند
فرماندار شهرستان کاشان گفت: تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان کاشان برای برگزاری مانور پرتوی آماده هستند و برنامه‌ریزی در این حوزه با جدیت انجام شده است.
آموزش سناریونگاری و طرح‌نویسی در حوزه پدافند غیرعامل
کسب آمادگی‌های لازم برای برگزاری مانورهای مهم و تأثیرگذار در سطح کشور، امروزه به عنوان یکی از اصول اساسی به شمار می‌رود و در این راستا، قرارگاه پدافند پرتوی سازمان پدافند غیرعامل کشور، برنامه‌های مخلتفی را مد نظر قرار داده است.
مدیر عملیات سازمان پدافند غیرعامل کشور مطرح کرد؛ جزئیاتی از برگزاری رزمایش پرتوی سایت هسته‌ای کاشان
رزمایش پرتوی شهرستان کاشان قرار است در سال جاری با هماهنگی سازمان پدافند غیرعامل کشور و همچنین سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران در منطقه کاشان و سایت هسته‌ای شهید احمدی روشن برگزار شود.
پنل کاربری