قرارگاه پدافند پرتویی
اخبار
»
گزارش تصویری خبری از رزمایش پدافند پرتوی حضرت روح اله(ره)
رزمایش پدافند پرتوی حضرت روح اله(ره) در منطقه عمومی کاشان برگزار گردید.
رزمایش دور میزی پرتوی حضرت روح اله(ره) در کاشان برگزار شد
رزمایش دور میزی پرتوی حضرت روح اله(ره)با حضور روساء کارگروه ها، فرماندهان واحد ها و ناظران سازمان پدافند غیر عامل و قرارگاه پدافند پرتوی کشور در فرمانداری ویژه شهرستان کاشان برگزار شد.
رزمایش پرتوی کاشان صرفا برای محک زدن و تمرین است و هیچ خطری در این زمینه وجود ندارد.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در جلسه توجیهی روسا و اعضا هیئت امناء هیئات مذهبی شهرستان کاشان در کانون الزهرا(س) گفت:رزمایش پرتوی کاشان صرفا برای محک زدن و تمرین است و هیچ خطری در این زمینه وجود ندارد.
حفاظت از نیروگاه‌های هسته‌ای بلژیک توسط واحدهای ضدتروریستی
بنابر اعلام سخنگوی وزارت کشور بلژیک، قرار است از اوایل سال 2017، دو نیروگاه هسته‌ای بلژیک توسط واحدهای مسلح ویژه ضد تروریستی محافظت شود.
نیویورک تایمز: کره شمالی تا سال ۲۰۲۰ آمریکا را با موشک حامل کلاهک هسته‌ای هدف می‌گیرد

یک روزنامه آمریکایی نوشت که کره شمالی می‌تواند تا سال ۲۰۲۰ میلادی به قابلیت تولید موشک‌های حامل کلاهک هسته‌ای دست پیدا کند و حتی واشنگتن و نیویورک را هدف بگیرد.

تدابیر جدید ژاپن برای جلوگیری از حملات تروریستی به نیروگاههای هسته ای

ژاپن از تمامی بخش های هسته ای و نیروگاه های این کشور خواسته است تا ضمن بررسی دوباره و دقیق سوابق کارکنان خود، از بروز هرگونه حملات تروریستی احتمالی به این مکانها جلوگیری شود.

بیانیه رسمی کره شمالی درباره آزمایش هسته ای/ پاسخ به سیاست خصمانه آمریکا

کره شمالی اعلام کرد که آزمایش هسته ای جدید خود را در پاسخ به سیاست های خصمانه آمریکا انجام داده که به همراه متحدانش حاضر به پذیرش این موضوع که پیونگ یانگ کشوری هسته ای، دارای حق حاکمیت و حق دفاع از خود است، نیستند.

پنل کاربری