قرارگاه پدافند پرتویی
اخبار
»
ازسرگیری فعالیت نیروگاه هسته‌ای کودانکولام هند
پس از توقف فعالیت راکتور هسته‌ای 1000 مگاواتی کودانکولام در 4 فوریه، این راکتور روزگذشته فعالیت خود را از سر گرفت.
روسیه : عربستان به دنبال ساخت تسلیحات هسته‌ای است
نخست‌وزیر روسیه گفت: که برخی از کشورها پس از بروز اتفاقات اخیر در شمال آفریقا و خاورمیانه به فکر ساخت تسلیحات هسته‌ای هستند.
عربستان به زودی آزمایش اتمی انجام می دهد.
تحلیلگر سیاسی عربستانی در گفت‌وگو با یک شبکه تلویزیونی، از آزمایش اتمی این کشور ظرف چند هفته آینده خبر داد.
پدافند غیرعامل ایمنی هسته ای ومقدورات تروریستی
گوین کامرون می گوید، سرقت سلاح های هسته ای تاکتیکی و خرید مواد هسته ای با کاربرد تسلیحاتی توسط تروریست ها کابوسی است برای قرن 21 که احتمال به وقوع پیوستن آن وجود دارد.
جانشین قرارگاه پرتوی کشور: اورژانس هسته ای در بوشهر ساخته می شود.
جانشین قرارگاه پرتوی ایران گفت: با هماهنگی‎های به عمل آمده با سازمان انرژی اتمی ایران، اورژانس هسته‌ای در بوشهر عملیات ساخت و راه‌اندازی آن آغاز می‌شود
نیروگاه جدید هسته ای در راه است
علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی در برنامه «حوالی فردا» که از شبکه 5 سیما پخش شد، گفت: تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان با اعتماد به نفس، اطمینان خاطر و درک این موضوع که پشتوانه آنها یک ملت است و توسل به خداوند و ائمه معصوم(ع) دارند، با یک اطمینان قلبی در این مذاکرات هسته‌ای حضور پیدا کردند.
ضرورت تقویت پدافند غیرعامل در تاسیسات هسته ای
معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: استان مرکزی دارای زیرساخت های هسته ای و صنعتی است و تقویت راهبردهای پدافند غیرعامل در آن از اهمیت حیاتی برخوردار است
نظر سردار جلالی درباره تشعشعات موبایلی
رییس سازمان پدافند غیرعامل از تمرکز این سازمان بر مباحث مردم‌محور خبر داده و این مساله را یکی از رویکرد‌های مهم سازمان پدافند غیرعامل دانست.
سردار جلالی: دیپلماسی مک دونالد یکی از پایه های نفوذ است
رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: تئوریزه کردن حضور آمریکا در کشور جزو حرکت‌های مشکوکی است که یا با برداشت غلط و یا به شکل مغرضانه و خائنانه صورت می‌گیرد.
پرتوهای رادیواکتیو و سلامتی ما
آشنایی و مقابله با پرتوهای رادیواکتیو
پنل کاربری