قرارگاه پدافند پرتویی
اخبار
»
اولین آثار زیست محیطی فاجعه هسته ای فوکوشیما پدیدار شد
گروه فعال محیط زیستی «گرین پیس» با هشدار نسبت به تاثیرات فاجعه هسته ای پنج سال پیش فوکوشیما بر جنگل ها و جانوران این منطقه اعلام کرد که اولین نشانه ها در این زمینه مشاهده شده است.
آموزش سناریونگاری و طرح‌نویسی در حوزه پدافند غیرعامل
کسب آمادگی‌های لازم برای برگزاری مانورهای مهم و تأثیرگذار در سطح کشور، امروزه به عنوان یکی از اصول اساسی به شمار می‌رود و در این راستا، قرارگاه پدافند پرتوی سازمان پدافند غیرعامل کشور، برنامه‌های مخلتفی را مد نظر قرار داده است.
گزارش ویژه از جلسه ساماندهی کمیته‌های رزمایش پرتوی استان اصفهان- بهار95

کارگروه‌های 9گانه رزمایش پرتوی کاشان که قرار است خرداد سال آینده در این منطقه برگزار شود، صبح روز یکشنبه16/12/94 با هدف افزایش آمادگی و برنامه‌ریزی برای برگزاری رزمایش گرد یکدیگر جمع شدند.

فرماندار کاشان: تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان کاشان برای برگزاری مانور پرتوی آماده هستند

فرماندار شهرستان کاشان گفت: تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان کاشان برای برگزاری مانور پرتوی آماده هستند و برنامه‌ریزی در این حوزه با جدیت انجام شده است.

نبیل العربی: جهان باید به سلاح هسته‌ای اسرائیل معطوف شود/ توافق هسته‌ای ایران تغییرات ژئو پلیتیک ایجاد کرد
دبیرکل اتحادیه عرب با اشاره به تغییرات ژئوپلیتیک ناشی از توافق هسته‌ای ایران تاکید کرد که جهان باید نگاه خود را به سلاح‌های هسته‌ای اسرائیل معطوف کند.
گفت‌وگوی روسیه و الجزایر در مورد ساخت نیروگاه هسته‌ای
بنابر اعلام لاوروف مسکو و الجزیره قرار است در مورد ساخت یک نیروگاه هسته‌ای و توسعه زیربنای هسته‌ای الجزایر با یکدیگر گفت‌وگو کنند.
نانو حامل هسته ای - پوسته ای برای درمان سرطان پانکراس
محققان با استفاده از نانولیپوزوم و نانوذرات پلیمری موفق به ارائه سیستم درمانی اثربخشی روی سرطان پانکراس شدند.
توافق هسته ای ایران برای اعراب پیامد دارد
دبیرکل اتحادیه عرب، نزدیک شدن کشورهای عربی را به یکدیگر برای عاری سازی منطقه خاورمیانه از تسلیحات هسته ای خواستار شد.
محدودیت آمریکا برای به روز رسانی سلاح‌های هسته‌ای
در حالی که فرمانده ارشد نیروهای هسته‌ای راهبردی آمریکا از دیر شدن زمان برای به روز رسانی سلاح‌های هسته‌ای این کشور خبر می‌دهد اما منتقدان می‌گویند، مدرنیزه سازی تمام عیار این سلاح‌ها نه لازم و نه در استطاعت واشنگتن است.
سی‌ان‌ان از بازدید جمعی از خبرنگاران خارجی از رآکتور تهران خبر داد
یک منبع آگاه در سازمان انرژی اتمی در گفتگو با «نسیم آنلاین» ضمن تایید خبر بازدید خبرنگاران اعلام کرد؛ خبرنگاران خارجی که برای پوشش اخبار انتخابات به ایران آمده‌اند، با دعوت اداره کل رسانه‌های خارجی وزارت ارشاد از رآکتور تهران و رادیوداروها، بدون هیچگونه تصویربرداری و وسیله ارتباطی بازدید کردند.
پنل کاربری