قرارگاه پدافند پرتویی
اخبار
»
نیروگاه جدید هسته ای در راه است
علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی در برنامه «حوالی فردا» که از شبکه 5 سیما پخش شد، گفت: تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان با اعتماد به نفس، اطمینان خاطر و درک این موضوع که پشتوانه آنها یک ملت است و توسل به خداوند و ائمه معصوم(ع) دارند، با یک اطمینان قلبی در این مذاکرات هسته‌ای حضور پیدا کردند.
ضرورت تقویت پدافند غیرعامل در تاسیسات هسته ای
معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: استان مرکزی دارای زیرساخت های هسته ای و صنعتی است و تقویت راهبردهای پدافند غیرعامل در آن از اهمیت حیاتی برخوردار است
نظر سردار جلالی درباره تشعشعات موبایلی
رییس سازمان پدافند غیرعامل از تمرکز این سازمان بر مباحث مردم‌محور خبر داده و این مساله را یکی از رویکرد‌های مهم سازمان پدافند غیرعامل دانست.
سردار جلالی: دیپلماسی مک دونالد یکی از پایه های نفوذ است
رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: تئوریزه کردن حضور آمریکا در کشور جزو حرکت‌های مشکوکی است که یا با برداشت غلط و یا به شکل مغرضانه و خائنانه صورت می‌گیرد.
پرتوهای رادیواکتیو و سلامتی ما
آشنایی و مقابله با پرتوهای رادیواکتیو
اولین آزمایش بمب هیدروژنی در تاریخ

در حالی که به عقیده برخی از کارشناسان امنیتی جنگ سرد در حال بازگشت است، این موضوع بهانه خوبی است برای بازبینی کردن برخی نکات اولیه در مورد انرژی و تسلیحات هسته ای. از جمله ساز و کار بمب هیدروژنی و چگونگی ساخت آن.

 

فرمانده ارتش پاکستان: هرگونه تهدید خاک عربستان با عکس‌العمل شدید ما مواجه می‌شود
ژنرال راحیل شریف، فرمانده ارتش پاکستان در دیدار با «محمد بن سلمان» وزیر دفاع عربستان، بار دیگر اعلام کرد که با هرگونه حمله به عربستان مقابله خواهیم کرد.
کره شمالی بمب هیدروژنی آزمایش کرد

کره شمالی از آزمایش موفقیت آمیز بمب هیدروژنی خبر داد و تلویزیون این کشور نیز اعلام کرد رهبر کره شمالی شاهد آزمایش بمب هیدروژنی بوده است.

امروز اهمیت پدافند غیر عامل قاعدتاً برای مسئولین بایستی شناخته شده باشد.
امروز اهمیت پدافند غیر عامل قاعدتاً برای مسئولین بایستی شناخته شده باشد.
قرارگاه پدافند پرتوی این قابلیت را دارد که هر نوع حادثه را کنترل و با آن مقابله کند.
سردار جلالی درباره اهداف تشکیل قرارگاه پدافند پرتوی در کشور اظهار داشت: قرارگاه پدافند پرتوی این قابلیت را دارد که هر نوع حادثه نشت هسته ای، صنعتی، حوادث تروریسم هسته‌ای و هر نوع حادثه‌ای که در حمل و نقل اتفاق بیافتد را کنترل و با آن مقابله کند.
پنل کاربری