قرارگاه پدافند پرتویی
اخبار
»
تبادل فهرست پایگاه‌های هسته‌ای میان هند و پاکستان

وزارت امور خارجه هند از رد و بدل شدن فهرست پایگاه‌های هسته‌ای کشورش با پاکستان خبر داد.

امان: اسرائیل در تلاش است پروژه هسته‌ای اردن را ناکام بگذارد

رئیس سازمان انرژی هسته ای اردن تاکید کرد که رژیم صهیونیستی با اعمال فشار بر کشورهای دیگر، برای ناکام گذاشتن پروژه هسته ای کشورش تلاش می کند.

رزمایش پرتوی استان بوشهربهمن امسال برگزار می شود

معاون سیاسی و امنیتی استانداری بوشهر گفت: دومین رزمایش پرتوی این استان در 10 روز آخر بهمن امسال با هدف ارتقای توان نیروها و شناسایی کاستی ها و مشکلات در زمان حادثه برگزار می شود.

ایجاد حفره در دیوارهای بتنی نیروگاه اتمی امارات/احتمال انتشار آلودگی به خلیج فارس

پدید آمدن حفره‌هایی در دیوار بتنی نیروگاه‌های اتمی در حال ساخت امارات متحده عربی احتمال انتشار آلودگی را در منطقه خلیج فارس تقویت کرده است.

آزمایش موفق موشک روز قیامت روسیه

پوتین دیروز پس از نظارت بر آزمایش موفق این موشک جدید روسیه، آن را "هدیه سال نو" به ملت روسیه دانست. روسیه می‌گوید موشک جدیدی را با موفقیت آزمایش کرده که قادر است از تمامی سپرهای ضد موشکی عبور کند.

فعالیت نیروگاه اتمی بوشهر از اول اسفند متوقف می‌‌شود

رئیس نیروگاه اتمی بوشهر گفت: به منظور انجام تعمیرات اساسی در واحد نخست نیروگاه اتمی بوشهر فعالیت این واحد در دهه اول اسفند متوقف خواهد شد.

با زرادخانه هسته‌ای پنهان اسرائیل آشنا شوید
اولین تسلیحات هسته‌ای اسرائیل احتمالاً بمب‌های سنگینی بوده که توسط هواپیماهای جنگنده بارگیری شده. احتمالاً فانتوم F-4 اولین سیستم بارگیری است؛ این فانتوم به‌عنوان یک جنگنده قوی با دو موتور، احتمالاً اولین هواپیما در نیروی هوایی اسرائیل بود که قادر به حمل یک سلاح هسته‌ای نسل اول بود.
 
کمک "افغانستان" به پاکستان برای دست‌یابی به تسلیحات هسته‌ای
روزنامه پاکستانی گزارش داد که جهاد مردم افغانستان با شوروی سابق به پاکستان کمک کرد تا به تسلیحات هسته‌ای دست یابد.
 
آزمایش موشک بالستیک دوربرد هسته ای هند با موفقیت انجام شد

دهلی نو روز یکشنبه آزمایش راه اندازی و پرتاب موشک بالستیک دوربرد با قابلیت هسته ای خود را در سواحل «اودیشا» با موفقیت به انجام رساند.

موقعیت شبه جزیره‌ای بوشهر نیازمند تدابیر خاص در حوزه پدافندی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: موقعیت شبه جزیره‌ای بوشهر نیازمند تدابیر خاص در حوزه پدافند غیرعامل است

پنل کاربری