قرارگاه پدافند پرتویی
اخبار
»
دو رآکتور جدید در دست ساخت داریم

علی اکبر صالحی گفت : برجام اجماع جهانی علیه ما را خنثی کرد و امروز دانش هسته ای را با آهنگی پیش می بریم و ساخت دو نیروگاه جدید را در دستور کار داریم .

چهارمین جشنواره علمی سلمان فارسی

دانشگاه جامع امام حسین (ع) با همکاری و حمایت سازمان پدافند غیرعامل کشور چهارمین جشنواره علمی سلمان فارسی ویژه تحقیقات حوزه پدافند غیر عامل را برگزار می‌کند.

اسناد آزمایش‌ اتمی انگلیس در استرالیا از آرشیو ملی لندن خارج شد

پس از گذشت بیش از ۶۵ سال از آغاز آزمایش‌های مخفیانه تسلیحات هسته‌ای بریتانیا در نواحی دورافتاده استرالیا، تعدادی از پرونده‌های مربوط به این برنامه بدون هیچ توضیحی از آرشیو ملی بریتانیا خارج شده است.

فعالیت نیروگاه اتمی بوشهر دهه اول اسفند متوقف می‌شود

رئیس نیروگاه اتمی بوشهر با اعلام توقف فعالیت نیروگاه اتمی بوشهر دهه اول اسفند از توزیع برخی اقلام شامل دفترچه راهنما، ماسک تنفسی و نقشه راهنمای تخلیه و . . . برای جامعه پیرامونی خبر داد.

رزمایش پرتوی پدافند غیرعامل به میزبانی بوشهر برگزار می‌شود

سردار علی اصغر زارعی جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت رزمایش پرتوی پدافند غیرعامل به میزبانی بوشهر برگزار می‌شود

نیروگاه هسته‌ای فرمی۲، بار دیگر آغاز به کار کرد

نیروگاه هسته‌ای آمریکا که به علت تعمیرات خاموش شده بود، بار دیگر آغاز به کار کرد.

هند برنامه های هسته ای خود را گسترش می دهد

سازمان انرژی اتمی هند در گزارشی به پارلمان اعلام کرد که این کشور تا سال 2031، با بهره برداری از 21 راکتور اتمی، ظرفیت تولید انرژی هسته ای خود را گسترش خواهد داد.

قدردانی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از قرقیزستان

سازمان دفاع از محیط زیستی و مدیریت جنگل‌های قرقیزستان از قدردانی این کشور توسط آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای همکاری در بخش امنیت هسته‌ای خبر داد.

آزمایش اتمی کره‌شمالی در سپتامبر ۲۰۱۷ همچنان باعث بروز زلزله می‌شود

یک تحقیق نشان داده که آزمایش اتمی که کره‌شمالی در سپتامبر سال ۲۰۱۷ انجام داده باعث بروز یک زلزله نسبتاً قوی در منطقه محل آزمایش شده است.

پنل کاربری