قرارگاه پدافند پرتویی
اخبار
»
گزارش افشاگرانه «نبیل»؛ پاکستان پنجمین انبار بزرگ تسلیحات هسته‌ای بدون امنیت

«نیویورک تایمز» گزارش افشاگرانه «رحمت‌الله نبیل» رئیس سابق امنیت ملی افغانستان را در ارتباط با امنیت تسلیحات هسته‌ای پاکستان منتشر کرد.

اصفهان میزبان بیست‌وچهارمین نشست روسای نظام ایمنی کشورهای دارنده نیروگاه هسته‌ای WWER

بیست و چهارمین نشست روسای نظام ایمنی کشورهای دارنده نیروگاه هسته‌ای نوع WWER به میزبانی مرکز نظام ایمنی هسته‌ای کشور و با حضور 12 کشور عضو مجمع روزهای 12 و 13 اردیبهشت جاری در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

پاسخ روسیه به تهدید هسته‌ای انگلیس

سنای روسیه به تهدید هسته‌ای وزیر دفاع انگلیس که از امکان حمله اتمی پیشگیرانه سخن گفته بود، پاسخ داد.

فارین‌افرز: احتمال دسترسی گروه‌های تروریستی به بمب‌های رادیواکتیو وجود دارد

ایرنا نوشت: روزنامه 'فارین افرز' طی مقاله ای به عنوان 'تهدید ناشی از بمب کثیف، جوامع بشری را در معرض تهدید قرار داده' ، نوشت؛ نگرانی از احتمال دسترسی گروههای تروریستی به ویژه داعش به این نوع بمب ها وجود دارد.

سرقت مواد رادیواکتیو و اعلام وضعیت فوق‌العاده در مکزیک

در مکزیک افراد ناشناس، مواد رادیواکتیو را به سرقت برده‌اند و به همین منظور در برخی از ایالات این کشور حالت فوق‌العاده اعلام شده است.

انفجار در نیروگاه هسته‎ای فرانسه
رسانه‌های محلی از وقوع انفجاری در نیروگاه هسته‌ای «فلامنفیل» واقع در شهر «مانش» در کشور فرانسه خبر می‌دهند.
برنامه ریزی هند برای ساخت مراکز درمانی افراد آسیب دیده در حوادث CBRN

وزارت بهداشت و رفاه هند اعلام کرد با توجه به اینکه این کشور فاقد هرگونه بیمارستان تخصصی درمانی برای افراد آسیب دیده در حوادث CBRN است، قصد دارد در راستای طرح مدیریت بحران این کشور 4 بیمارستان 50 تختخوابی احداث نماید.

رقابت تسلیحات هسته‌ای جدید
روزنامه لس‌آنجلس تایمز در مقاله‌ای با استناد به سخنان ویلیام پری، وزیر دفاع پیشین ایالات متحده مبنی بر این که امروز خطر فاجعه هسته‌ای نسبت به دوران جنگ سرد بیش‌تر شده است، این خطرات را نه تنها ناشی از تهدیدات تروریستی گروه‌هایی مانند داعش بلکه نشات گرفته از زرادخانه‌های قدرت‌های هسته‌ای مانند ایالات متحده، روسیه و دیگر کشورها دانست.
برگزاری رزمایش زیستی با حضور جانشین قرارگاه پدافند پرتوی کشور در دهلاویه
رزمایش زیستی، به منظور حفظ سلامت زائران اربعین حسینی با حضور جانشین قرارگاه پدافند پرتوی کشور، مدیرکل پدافند غیرعامل استان، فرماندار و جمعی از مسئولان دشت آزادگان در منطقه دهلاویه (یادمان شهید چمران) برگزار شد.
معرفی فرماندار و فرمانده قرارگاه تاکتیکی پدافند پرتوی کاشان به عنوان مدیر نمونه کشور در حوزه پدافند غیرعامل
به گزارش روابط عمومی قرارگاه تاکتیکی پدافند پرتوی کاشان در همایشی  که با حضور وزیر کشور، رییس سازمان پدافند غیر عامل و استانداران سراسر کشور در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، از فرمانداری کاشان به عنوان نخستین فرمانداری کشور به واسطه عملکرد موفق در زمینه پدافند غیرعامل به خصوص برگزاری موفق رزمایش پرتوی تقدیر شد.
پنل کاربری