قرارگاه پدافند پرتویی
اخبار
»
انتشار مقادیری رادیواکتیو اورانیوم در آلاسکا

کارشناسان آمریکایی مدعی شدند: کره‌شمالی عامل انتشار رادیواکتیو اورانیوم در آلاسکاست

موافقت پاکستان با تبعیت از دستورالعمل‌های آژانس در زمینه واردات و صادرات مواد رادیواکتیو

پاکستان موافقت خود را با تبعیت از دستورالعمل‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در زمینه واردات و صادرات مواد رادیواکتیو اعلام کرد.

راشا تودی: اعلان آماده باش در مکزیک به دنبال سرقت یک دستگاه دارای مواد رادیواکتیو

تارنمای راشاتودی نوشت: به دنبال ربوده شدن یک دستگاه حاوی مواد رادیواکتیو، وزارت کشور مکزیک در هفت ایالت این کشور آمریکای جنوبی وضعیت آماده باش اعلام کرد.

ایندیا تایمز:چین در تیررس موشک های بالستیک اتمی هند قرار می گیرد

دهلی نو-ایرنا- روزنامه ایندیا تایمز نوشت : هند یک قدم تا به خدمت گرفتن موشک قاره پیمای 'آگنی 5' با برد پنج هزار کیلومتر فاصله دارد. با عملیاتی شدن این موشک تمام آسیا و چین در تیرس موشک های بالستیک اتمی هند قرار خواهد گرفت.

نشانه‌های جنگ اتمی احتمالی بین سه قدرت هسته‌ای جهان

 مجله آمریکایی نیوزویک با استناد به کارشناسان می نویسد ساخت نمونه های جدید سلاح هسته ای «کم قدرت» خطر جنگ امریکا با روسیه و چین را افزایش می دهد.

روسیه دو زیردریایی اتمی بزرگ خود را نابود می کند

مسکو - ایرنا - روسیه دو زیردریایی اتمی خود را که از بزرگترین زیردریایی های جهان محسوب می شوند، به دلیل هزینه بالای آنها نابود می کند.

ادعای جمعی از دانشمندان اتمی آمریکا: کره شمالی تجهیزات لازم برای ساخت ۶۰ بمب اتم را دارد!

جمعی از دانشمندان آمریکایی با اتکا به اخبار جاسوسی و عکس‌های ماهواره‌ای مدعی هستند کره شمالی تجهیزات و مواد اولیه کافی برای ساخت ۳۰ تا ۶۰ بمب اتم را دارد.

فاکس نیوز: ترامپ در صدد افزایش زرادخانه اتمی آمریکاست

تهران – ایرنا – تلویزیون «فاکس نیوز» روز شنبه گزارش داد: «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا، در صدد افزایش زرادخانه اتمی آمریکاست و اوایل ماه فوریه (بهمن) می خواهد برنامه افزایش سلاح اتمی برای دفاع از اروپا در برابر روسیه را منتشر کند.

ادعای پنتاگون: روسیه یک زیردریایی با بزرگترین کلاهک اتمی در جهان را آزمایش کرده است

پنتاگون مدعی شد روسیه در سال ۲۰۱۶ یک زیردریایی بدون سرنشین با قابلیت حمل بزرگترین کلاهک هسته‌ای در جهان را آزمایش کرده است.

مذاکرات اتمی آمریکا و عربستان برگزار می‌شود

مشاور وزارت خارجه آمریکا در دوران ریاست جمهوری بیل کلینتون و باراک اوباما، از آغاز قریب الوقوع مذاکرات هسته ای واشنگتن و ریاض خبر داد.

پنل کاربری