قرارگاه پدافند پرتویی
اخبار
»
آمریکا نسل جدید بمب‌های اتمی خود را در ترکیه مستقر می‌کند.

رسانه‌های روسیه مدعی شدند که آمریکا آماده شده نسل بعدی از بمب‌های اتمی خود را به پایگاه‌های ناتو در اروپا شامل ترکیه ارسال کند.

آمریکا زراد خانه هسته‌ای چین را تخمین زد.

با بالا گرفتن موج تنش ها میان دولت های چین و آمریکا در عرصه های سیاسی، اقتصادی و نظامی، چین زرادخانه های هسته ای خود را گسترش داده است.

آمریکا بمب اتم جدید خود را آزمایش کرد

اداره امنیت ملی هسته‌ای آمریکا از پرتاب آزمایشی بمب اتمی جدید این کشور موسوم به B61-12 خبر داد.

کره شمالی تولید سوخت تسلیحات هسته ای را افزایش داده است

 آژانس های اطلاعاتی آمریکا مدعی شدند که کره شمالی برای کسب امتیازات بیشتر در مذاکره با واشنگتن، تولید سوخت اتمی برای تسلیحات هسته ای را افزایش داده است.

برنامه رژیم صهیونیستی برای راکتورهای هسته ایش

کمیسیون انرژی اتمی اسرائیل در حال اتخاذ اقداماتی برای تقویت استحکامات دفاعی ۲ رآکتور هسته‌ای در برابر حملات احتمالی موشکی است.

واشنگتن و تل‌آویو با غنی‌سازی اتمی در داخل عربستان موافقت نمی‌کنند.

وزیر انرژی رژیم صهیونیستی با بیان اینکه تل‌آویو تمایل دارد از توسعه توان هسته‌ای عربستان سعودی حمایت کند اما تاکید کرد که غنی‌سازی اتمی در داخل این کشور نباید انجام شود.

تصاویر/ پایگاه‌های اتمی مخفی آمریکا

از زمان ریاست جمهوری ترومن، آمریکایی‌ها در پی این بودند که چطور دولت را در جریان یک آخرالزمان هسته‌ای حفظ کنند. گرچه جزئیات برنامه ریزی آمریکا برای رستاخیز هسته‌ای طبقه بندی شده است شواهد چند دهه تلاش به صورت متروک، فعال یا پنهان در دشت های اطراف واشنگتن آشکار است.

مسکو: پاسخ سختی به اشاعه سلاح‌های هسته‌ای آمریکا در فضا خواهیم داد

رئیس کمیته دفاعی و امنیتی شورای فدراسیون روسیه در واکنش به اظهارات دیروز رئیس‌جمهور آمریکا درباره تاسیس «نیروی فضایی» اعلام کرد که این اقدام، امنیت جهانی را به خطر می‌اندازد و مسکو در صورت اشاعه سلاح‌های هسته‌ای آمریکا در فضا، «به شدت» به آن پاسخ خواهد داد.

۴ واحد نیروگاه اتمی بوشهر در حال بهره برداری است

مدیرعامل نیروگاه های­ حرارتی کشور گفت: ۴ واحد نیروگاه اتمی بوشهر به ظرفیت هزار مگاوات در حال بهره برداری است و نقش تاثیرگذاری در تامین برق کشور دارد.

روسیه یک سایت تسلیحات هسته‌ای در کالینینگراد را ارتقا داده است

یک موسسه آمریکایی اعلام کرد، روسیه یک مرکز ذخیره‌سازی تسلیحات هسته‌ای در کالینینگراد را ارتقا داده است.

پنل کاربری