قرارگاه پدافند پرتویی
اخبار
»
افزایش دستگیری قاچاقچیان هسته‌ای ارمنی در گرجستان
دستگیری ارمنی‌هایی که سعی دارند با وارد شدن به کشور همسایه گرجستان مواد هسته‌ای را به فروش برسانند در سال گذشته افزایش یافته است و آخرین این مواد درست دو هفته پیش رخ داد.
ژاپن همکاری هسته‌ای با آژانس را افزایش می‌دهد
 دولت ژاپن اعلام کرد که با تغییر قوانین مرتبط با انرژی اتمی، ‌امنیت هسته ای را تقویت و همکاری با آژانس بین المللی را افزایش می دهد.
سفر مقام عالی روسیه به پاکستان/ امنیت منطقه و کنترل تسلیحات هسته ای محور گفت و گوها
بر اساس بیانیه وزارت امور خارجه پاکستان، ریابکوف روز سه شنبه و پیش از برگزاری نشست یاد شده، با 'طارق فاطمی' دستیار ویژه نخست وزیر پاکستان در امور خارجی دیدار کرد.
فاجعه هسته ای چرنوبیل اوکراین 30 ساله شد/گزارش تصویری
اوکراینی ها 30 امین سالگرد فاجعه هسته ای چرنوبیل را گرامی داشتند.
حرکت کشورهای آفریقایی به سوی استفاده از انرژی هسته‌ای
آژانس بین‌المللی انرژی اتمی (IAEA) اعلام کرده است که کشورهای آفریقایی بیش از پیش علاقه خود را برای استفاده از انرژی هسته‌ای جهت تامین نیاز خود به انرژی ابراز کرده‌اند.
نشریه دیپلمات:همکاری ایران و اسپانیا در زمینه ساخت نیروگاه هسته ای
 نشریه 'دیپلمات' در گزارشی نوشت: اسپانیا در پروسه ساخت دو نیروگاه هسته ای در ایران، آمادگی خود را به تهران اعلام کرده است.
دیلی‌میل: ایران موشکی با قابلیت حمل کلاهک‌ هسته‌ای آزمایش کرد
یک روزنامه انگلیسی مدعی شد که ایران موشکی را آزمایش کرده است که قادر است برای حمل کلاهک‌های هسته‌ای مورد استفاده قرار گیرد.
احتمال حفاری تونل در سایت آزمایش هسته ای کره شمالی
یک سایت آمریکایی از احتمال از سرگیری حفاری تونل در سایت اصلی آزمایش هسته ای کره شمالی خبر داد.
ترکیه به دنبال ساخت رآکتور هسته‌ای
رئیس جمهور ترکیه در سخنرانی با انتقاد از درخواست پارلمان اروپا برای توقف ساخت رآکتور هسته‌ای در ترکیه گفت که چرا این کشور از برخورداری از رآکتور هسته‌ای منع می‌شود.
ناتو نگران حملات هسته‌ای و بیولوژیکی داعش به اروپا
مقام‌های ناتو و اتحادیه اروپا هشدار دادند، گروه تروریستی داعش در حال دسیسه‌چینی برای انجام حملات هسته‌ای و بیولوژیکی در اروپا است.
پنل کاربری