قرارگاه پدافند پرتویی
اخبار
»
بیانیه رسمی کره شمالی درباره آزمایش هسته ای/ پاسخ به سیاست خصمانه آمریکا

کره شمالی اعلام کرد که آزمایش هسته ای جدید خود را در پاسخ به سیاست های خصمانه آمریکا انجام داده که به همراه متحدانش حاضر به پذیرش این موضوع که پیونگ یانگ کشوری هسته ای، دارای حق حاکمیت و حق دفاع از خود است، نیستند.

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند پرتوی کشور خبر داد: برگزاری رزمایش پرتوی در مهرماه سال جاری

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند پرتوی کشور خبر داد:رزمایش پرتوی در مهرماه سال جاری با هدف ایجاد آمادگی برای کاهش آسیب ها و خطرات ناشی از حادثه در مرکز شهید احمدی روشن، در شهرستان کاشان برگزار می گردد.

کاشان نخستین قرارگاه شهرستانی پرتویی کشور با مسئولیت ملی است

فرماندار ویژه کاشان گفت: این شهرستان نخستین و تنها قرارگاه شهرستانی پرتویی کشور با مسئولیت ملی است.

برگزاری نخستین آموزشگاه امنیت هسته‌ای آژانس در مصر
متخصصان جوان از 14 کشور به نخستین مدرسه امنیت هسته‌ای عربی زبان برگزار شده توسط آژانس بین المللی انرژی اتمی (IAEA) در مصر پیوستند.
آمریکا به دنبال تصویب قطعنامه منع کامل آزمایش های هسته ای است

خبرگزاری کیودوی ژاپن روز جمعه از نیویورک گزارش داد، دولت آمریکا تلاش دارد قطعنامه ای را در شورای امنیت سازمان ملل به تصویب برساند تا نقطه پایانی برای هرنوع آزمایش هسته ای در سطح جهان باشد.

ترکیه رسما توافقنامه انرژی هسته‌ای با چین را اعلام کرد
دولت ترکیه از عقد قرارداد رسمی با چین در زمینه همکاری در استفاده صلح آمیز از انرژی هسته‌ای خبر داده است.
آمریکا باید قابلیت های هسته ای ایران را نابود می کرد
مشاور امنیتی سابق اسرائیل توافق هسته‌ای با ایران را خطایی تاریخی ارزیابی کرد که در ۱۰ سال آینده شرایط بدتری را برای اسرائیل به ارمغان خواهد آورد.
خبر صالحی از کلنگ‌زنی نیروگاه هسته‌ای ۱ و ۲ بوشهر
رئیس سازمان انرژی اتمی کشور گفت: ۲۰ شهریورماه نیروگاه هسته‌ای ۱ و ۲ بوشهر با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی روسیه و همچنین معاون اول رئیس‌جمهور کلنگ‌زنی می‌شود.
آموزش پیاده‌نظام حامل کوله‌پشتی هسته‌ای در کره شمالی
گزارش‌ها حاکی از آن است که کره شمالی یک واحد پیاده‌نظام ویژه را تاسیس کرده است که اعضای آن آموزش دیده‌اند تا کوله‌پشتی‌های حامل بمب‌های هسته‌ای را در شرایط جنگ و پیش‌ از پرتاب موشک‌های کره شمالی به داخل خاک کره جنوبی برده و کار بگذارند
اعلام آمادگی "روسیه" برای ساخت تأسیسات هسته ای در عربستان
شرکت روس اتم ابراز علاقه کرده است تا در طرح های بلندپروازانه هسته ای100 میلیار دلاری عربستان سعودی که هدف آن تولید انرژی برق اعلام شده، مشارکت کند.
پنل کاربری