قرارگاه پدافند پرتویی
اخبار
»
سازمان پدافند غیرعامل برای ایجاد ارتباط با دانشگاه پیش قدم است

دکتر زارعی در نخستین همایش تخصصی قرارگاه پرتوی در دانشگاه شهید بهشتی در راستای ارتباط موثر صنعت و دانشگاه پیشنهاد تاسیس دفتر پدافند غیرعامل در دانشگاه شهید بهشتی را مطرح کرد.

بیست‌وپنجمین کنفرانس هسته‌ای ایران برگزار شد

بیست و پنجمین کنفرانس هسته‌ای ایران در مجتمع آموزشی عالی‌شهر دانشگاه آزاد استان بوشهر برگزار شد. 

نگرانی از تلاش واشنگتن برای انتقال مواد هسته ای به عربستان

پایگاه اینترنتی کمیته نظارت مجلس نمایندگان آمریکا در گزارشی سند ابراز نگرانی درباره تلاش های کاخ سفید برای انتقال مواد هسته ای به عربستان سعودی را منتشر کرد.

آمریکا: عربستان حق غنی‌سازی اورانیوم ندارد

معاون وزیر انرژی آمریکا تأکید کرد: واشنگتن به شرطی با عربستان در زمینه هسته‌ ای همکاری می‌ کند که ریاض حق غنی‌ سازی اورانیوم نداشته باشد.

آتش‌سوزی درمنطقه آلوده به موادرادیواکتیو در اوکراین

حدود پنج هکتار از جنگلهای آلوده به مواد رادیواکتیو در مجاورت «منطقه مرگبار» نیروگاه «چرنوبیل» در شمال اوکراین طعمه حریق شد.

اکونومیست: ولیعهد سعودی میل دستیابی به سلاح اتمی دارد

نشریه اکونومیست در گزارشی نوشت: 'محمد بن سلمان' ولیعهد عربستان قصد دارد در قالب برنامه 'سعودی سازی'، برنامه تولید و خرید موشک های بالستیک را تقویت و امیال دستیابی به سلاح اتمی را تعقیب کند.

روبات ژاپنی احتمال « نشت هسته ای» را بررسی می کند

گروهی از پژوهشگران ژاپنی نوعی روبات هوشمند طراحی کرده اند که می تواند احتمال وجود نشت هسته ای را بررسی کند. این روبات هوشمند اخیرا مورد آزمون قرار گرفته است.

ارتقا آموزش عمومی، مهم ترین وظیفه روابط عمومی در رزمایش پرتوی است

معاون توسعه فرهنگی و اطلاع رسانی سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: با توجه به اهمیت اطلاع رسانی، تلاش می شود برای اطلاع رسانی در زمینه رزمایش پرتوی به هدف مشترکی برسیم و مهمترین وظیفه روابط عمومی ها در این بخش ارتقای آموزش عمومی است.

کارگروه‌های تخصصی در برگزاری رزمایش پرتوی بوشهر تشکیل شد

مدیرکل پدافند غیرعامل استان بوشهر با اشاره به اجرای رزمایش پرتوی در جوار نیروگاه اتمی بوشهرگفت: در این راستا ۹ کارگروه تخصصی در برگزاری این رزمایش تشکیل شده است.

زمان برگزاری رزمایش پرتوی در بوشهر مشخص شد

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: در راستای افزایش آمادگی در کنار نیروگاه هسته‌ای بوشهر رزمایش پرتوی با مشارکت و تعامل همه جانبه دستگاه‌های مختلف سال آینده در این استان برگزار می‌شود.

پنل کاربری