قرارگاه پدافند پرتویی
اخبار
»
در دیدار سردار جلالی با استاندار بوشهر تاکید شد؛ ایمنی تاسیسات هسته ای در راستای حفاظت از مردم

در دیدار رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور با استاندار بوشهر بر ایمنی تاسیسات هسته ای در اجرای اقدامات لازم در حفاظت از مردم تاکید نمودند.

ژاپن قادر به ساخت ۶ هزار بمب اتمی است

روزنامه 'ژاپن تودی' اعلام کرد این کشور در چارچوب برنامه تامین سوخت نیروگاه های اتمی خود مقدار زیادی پلوتونیم تولید کرده است که با آن می تواند دستکم 6 هزار بمب اتمی بسازد.

نیروگاه بوشهر مثل شاخ شمشاد کار می‌کند/ آماده گفت‌وگو با کشورهای منطقه درباره ایمنی نیروگاه‌هایمان هستیم

سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: ما آماده گفت‌وگو با کشورهای منطقه درخصوص ایمنی نیروگاه‌هایمان هستیم. حتی حاضریم با کشورهای منطقه همکاری داشته باشیم و شبکه همکاری ایجاد کنیم. ما در این زمینه تجربه داریم و نیروهای انسانی متخصصی داریم.

چگونه از ترسناک ترین هواپیمای جهان فرار کنیم؟

ترسناک‌ترین هواپیمای جهان را شاید بتوان هواپیمایی دانست که اخیراً طراحی شده است. این هواپیمای هوشمند می تواند برای کاربرانی که از سفرهای هوایی می ترسند نیز جالب باشد.

انتشار ویدیویی از سلاح های فوق پیشرفته جدید روسیه

سه روز بعد از دیدار ترامپ و پوتین در هلسینکی فنلاند، روسیه تصاویری ویدئویی از سلاح های هسته ای و متعارف خود را منتشر کرد.

ساخت شناور رهگیری موشک های هسته ای در هند

خبرگزاری آریا - هند از ساخت شناور ویژه رهگیری موشک های هسته ای خبرداد.

کدام کشورها سلاح هسته‌ای دارند؟

دونالد ترامپ در دیدار خود با پوتین گفت، آمریکا و روسیه 90٪ از سلاح‌های هسته‌ای جهان را در اختیار دارند. جالب اینجاست که 73 سال پیش در چنین روزی (16 ژوئیه) اولین سلاح هسته‌ای توسط آمریکا با موفقیت آزمایش شد.
 

آمریکا و ژاپن پیمان هسته ای خود را تمدید کردند

ایرنا : آمریکا و ژاپن با به سر رسیدن تاریخ پیمان هسته ای، امروز (سه شنبه) این قرارداد را تمدید کردند.

پنج نفر در هند به اتهام حمل اورانیوم دستگیر شدند

پلیس ایالت کلکته در غرب هند پنج نفر را به اتهام حمل یک کیلوگرم اورانیوم به ارزش ۴۵۰ هزار دلار در یک بازار شلوغ این شهر بازداشت کرد.

خط‌ قرمزهای اسرائیل درباره برنامه هسته‌ای عربستان

وزیر نیروی اسرائیل با همتای آمریکایی خود دو هفته قبل در واشنگتن دیدار کرد و خطوط قرمز اسرائیل پیرامون برنامه هسته‌ای عربستان را تشریح نمود.

پنل کاربری