قرارگاه پدافند پرتویی
اخبار
»
زمان برگزاری رزمایش پرتوی در بوشهر مشخص شد
شناسه : 4499041
تاریخ ارسال : 11:38 - 1397/11/17

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: در راستای افزایش آمادگی در کنار نیروگاه هسته‌ای بوشهر رزمایش پرتوی با مشارکت و تعامل همه جانبه دستگاه‌های مختلف سال آینده در این استان برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا سردار علی رزمجو روز سه شنبه در نشست هماهنگی برگزاری رزمایش پرتوی در بوشهر با بیان اینکه آمادگی در شرایط بحرانی در همه عرصه‌ها امری مهم و ضروری است افزود: در راستای مقابله با پدیده‌های غیر پیش بینی باید مسئولان و مردم از آمادگی بالایی برخوردار باشند.

وی اظهارداشت: نیروگاه اتمی بوشهر از نقاط مهم و حساس کشور است که برای افزایش آمادگی در مقابل انواع حوادث برگزاری رزمایش و تمرینات امری مهم و ضروری است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر یادآورشد:رزمایش پرتوی با هماهنگی سازمان پدافند غیرعامل کشور و استان بوشهر برگزار می‌شود .

رزمجو افزود: برای این مهم کارگروه‌های تخصصی تشکیل شده که با توکل به خدا با امکانات و تجهیزات مورد نظر این رزمایش اوائل سال 1398 در جوار نیروگاه اتمی بوشهر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در برگزاری رزمایش پرتویی استان بوشهر کارگاه آموزشی در 3 مرحله و تدوین سناریو رزمایش پرتویی مورد توجه قرار گرفته است تصریح کرد: این آموزش‌ها در 2 مرحله برای کارگروه‌ها ارائه و اعضا هم از برنامه‌های مختلف توجیهی بهره‌مند شده‌اند.

پنل کاربری