قرارگاه پدافند پرتویی
اخبار
»
تلاش امارات برای واردات تجهیزات تولید انرژی هسته ای
شناسه : 4449432
تاریخ ارسال : 10:17 - 1397/07/23

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از الحیات چاپ لندن، امارات در صدد وارد کردن تجهیزات تولید انرژی هسته ای است تا از این طریق مهارت شرکت های وارد کننده را در زمینه راه اندازی و کاربرد تجهیزات مربوطه افزایش دهد.

سازمان انرژی اتمی امارات عربی متحده اعلام کرده است تلاش می کند تجهیزات مرتبط با انرژی اتمی را وارد کند تا شرکت های وارد کننده قادر شوند در حوزه خدمات راه اندازی و بکار گیری این تجهیزات مهارت کسب کنند. این موضوع دیروز در سمینار وارد کنندگان در ابوظبی اعلام شد. این سمینار توسط سازمان انرژی اتمی امارات و بخش عملیاتی آن یعنی شرکت انرژی «نواة» با حضور شماری از شرکت های مستقر در امارات برگزار شد.
براساس اطلاعیه ای که سازمان مذکور منتشر کرده است در این سمینار تلاش می شود لوازم یدکی و تجهیزات مصرفی مورد نیاز برای احداث و راه اندازی تأسیسات صلح آمیز هسته ای «براکه» بر اساس بالاترین استانداردهای کیفیت و ایمنی و کارایی و قابلیت اعتماد طی شش سال آینده تأمین شود. تأسیسات براکه در منطقه الظفره واقع در امیرنشین ابوظبی است و در ساحل خلیج [فارس] در فاصله 53 کیلومتری جنوب غربی شهر الرویس واقع شده است.

پنل کاربری